Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Vernostný program

VERNOSTNÝ PROGRAM INTERNETOVÉHO OBCHODU PSÍČKAREŇPre našich zákazníkov sme pripravili zaujímavý vernostný program. A to by sme neboli my, keby sme nevymysleli opäť niečo viac... ;)

 

 

 

1. možnosť ako získať a uplatníť si vernostné body

 

Za každý nákup v Psíčkarni zbierajú registrovaní zákazníci na svoj účet vernostné body. Registráciou na stránke Psíčkarne získate automaticky 10 bodov. Vernostné body sa počítajú z ceny objednaného tovaru, nie z hodnoty poštovného, nasledovne 1 EUR = 1 vernostný bod.

 

Body sa Vám pripíšu až po vybavení objednávky. Za každý vernostný bod si môžete v nasledujúcej objednávke uplatniť zľavu, kedy platí, že 1 vernostný bod = 0,01 EUR zľava. Pri objednávke si sami zvolíte, či a koľko vernostných bodov si uplatníte.

 

 

 

2. možnosť, ako získať a uplatniť si vernostné body

 

Pre tých, ktorí majú radšej darčeky ako zľavu, máme pripravenú aj druhú možnosť, ako si uplatniť vernostné body. :)

 

Opäť platí, že registrovaní zákazníci získajú za 1 EUR hodnoty objednaného tovaru 1 vernostný bod. Po nazbieraní potrebného počtu vernostných bodov si budete môcť vybrať jeden z týchto darčekov:

 

30 vernostných bodov = pamlsky pre psíka

 

50 vernostných bodov = prekvapenie zo Psíčkarne :)

 

70 vernostných bodov = loptička Chuckit!

 

100 vernostných bodov = hračka od firmy Kyjen (Outward Hound)

 

150 vernostných bodov = kniha z vydavateľstva PLOT

 

200 vernostných bodov = poukážka v hodnote 20 EUR na nákup v Psíčkarni

 

 

Keď sa rozhodnete uplatniť si vernostné body výmenou za darček, pri objednávaní uvediete do poznámky, darček z ktorej kategórie si želáte pridať k Vašej objedávke a my Vám daný počet vernostných bodov odpočítame z Vášho bodového konta a darček pribalíme k objednávke. Pri jednej objednávke je možné si uplatniť len jeden darček. Zákazník si vyberie kategóriu (napríklad 70 vernostných bodov - loptička Chuckit!), výber konkrétneho darčeka z danej kategórie nechá na nás. :)

 

 


Tento vernostný program Psíčkarne platí od 26.9.2015.

Info Dodanie tovaru Kontakt
Copyright 2015 - 2019 © Psíčkareň.sk