Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Doprava

Tovar štandardne posielame prostredníctvom Slovenskej pošty.

 

Listové zásielky (hmotnosť do 1 kg) sú posielané 1. triedou, balíky (hmotnosť nad 1 kg) sú posielané ako balíky na poštu.

 

Expedovanie balíkovej zásielky na adresu je možné po Vašom vyžiadaní za príplatok 1,20 EUR k základnému poštovnému. To znamená 3,70 EUR pri platbe prevodom na účet (2,50 EUR + príplatok 1,20 EUR); alebo 4,70 EUR pri platbe dobierkou (3,50 EUR + príplatok 1,20 EUR).

 

V súčasnosti nemáme zazmluvnenú žiadnu kuriérsku spoločnosť. V prípade, že si želáte poslať tovar kuriérom, bude Vám účtované poštovné podľa aktuálneho cenníka kuriérskej spoločnosti. V tomto prípade je však nutné počítať s vyššími nákladmi na poštovné.

 

O expedovaní zásielky Vám vždy príde informačný mail na emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri objednávaní.

 

 

Doprava tovaru alebo tovarov s celkovou hodnotou vyššou ako 80 €  je poskytovaná zdarma v rámci územia celej Slovenskej republiky do hmotnosti 10 kg. Pri vyššej hmotnosti tovaru sa bude táto objednávka vybavovať osobitne.

Cena dopravy (poštovné a balné) tovaru, alebo tovarov s celkovou hodnotou nižšou ako 80 €, je spoplatnená paušálnou sadzbou 3,50 € pri platbe dobierkou a 2,50 € pri platbe na účet a nie je zahrnutá v cene tovaru. V prípade záujmu o zaslanie tovaru kuriérskou službou sa táto požiadavka bude vybavovať osobitne. V prípade nadrozmernej zásielky si predávajúci vyhradzuje právo upraviť sadzbu poštovného po predchádzajúcej dohode s kupujúcim.

Cena a forma dopravy mimo územia SR bude vždy upravovaná osobitne po dohode kupujúceho s predávajúcim.

 

 

Osobný odber tovaru je možný v Trnave. V prípade záujmu o osobny odber nás kontaktujte na info@psickaren.sk.

Info

Dodanie tovaru

Copyright 2015 - 2023 © Psíčkareň.sk